DURO BUCHER 2 6X6
READY TO RACE 5950KG
POWERED BY EBACAMP AND AES

motorhomes

We use the best and lightest materials for our projects. The components are machined on the most precise machines. The design office that we have in our company is constantly working on the best solutions for the most demanding customers.

DURO KONTENER OD TYLU KONIEC.jpg

KONTENERY EKSPEDYCYJNE 

Kontenery ekspedycyjne, które budujemy na podwoziach terenowych ciężarówek stworzone są do przetrwania w najtrudniejszych warunkach. Najlepsze możliwe rozwiązania i najnowsze technologie. Do ich budowy używamy Ultra lekkie i wytrzymałe materiały. Wnętrze wykonane z najlepszych podzespołów. 

KONTENERY NA 

PICK-Up

Model ten jest szczególnie odpowiedni dla wszystkich pick-upów z podwójną kabiną. Kontener oferujemy w opcji wejścia bocznego, gwarantującego odpowiednią przestrzeń i wygodę oraz wysokość w prześwicie - 1,97 m. W celu uzyskania maksymalnej stabilności i trwałości, struktura ścian składa się z warstwowych paneli (w środku styropian, na wewnętrznej i zewnętrznej warstwie wysokiej jakości laminat. Warstwa wewnętrzna może również zawierać elementy materiału). Na pokładzie znajduje się pięć wygodnych miejsc do siedzenia (kanapy), kuchnia, duże łóżko w alkowie i łazienka z dużą, składaną umywalką oraz instalacją ciepłej i zimnej wody. Miejsca do siedzenia można przy niewielkim wysiłku ze strony Użytkownika przeorganizować na miejsca leżące (łóżka). Dobrze dopasowane wypełnienia tapicerskie gwarantują spędzenie nawet długiej podróży w przyjemnych warunkach.

KONTENERY

WYPRAWOWE

Na pokładzie znajduje się pięć wygodnych miejsc do siedzenia (kanapy), kuchnia, duże łóżko w alkowie 200x140cm i łazienka z
dużą, umywalką oraz instalacją ciepłej i zimnej wody i brodzikiem
Miejsca do siedzenia można przy niewielkim wysiłku ze strony Użytkownika przeorganizować na miejsca leżące o wymiarach 120x200cm
(łóżka). Z tyłu kontenera znajduje się trzecia sypialnia o wymiarach 140 x 200cm ( rodziców)

motorhomes

ISUZU D-Max with campervan construction will satisfy even the most demanding travelers. The combination of a well-equipped interior providing driving comfort similar to that offered by passenger cars, with a solid campervan construction makes the resulting 4x4 campsite a vehicle for which there are no limits.

1/2
CONTACT

86-212 Stolno

+48 696 771 773

biuro@ebac.pl

Robakowo 79                  

poniedziałek 08:00–16:00

wtorek 08:00–16:00

środa 08:00–16:00

czwartek 08:00–16:00

piątek 08:00–16:00

sobota Zamknięte

niedziela Zamknięte

  • Facebook
  • YouTube

© 2020 EBACAMP